Strony Internetowe

Bądź tam, gdzie są Twoi Klienci.
Strona Internetowa to najlepsza wizytówka w sieci dla Twojego biznesu.

Zmieniaj samodzielnie treść strony

Zastosowany system zarządzania treścią (CMS) pozwoli Ci w wygodny sposób zmieniać treści na swojej stronie, dodawać zdjęcia lub wpisy na bloga. Nie musisz znać się na programowaniu. Strony tworzymy w oparciu o bardzo funkcjonalny i dobrze udokumentowany system WordPress. System w języku polskim.

RWD - Pełna responsywność

Laptop, tablet czy telefon – Twoja strona będzie responsywna a więc będzie się automatycznie dostosowywać do rozmiaru ekranu na jakim będzie wyświetlana tak, by zawsze była czytelna i łatwa w użytkowaniu.

Rozbudowane funkcje

Stronę internetową możemy rozszerzyć o różne funkcjonalności i moduły. Możemy wprowadzić wielojęzyczność, dodać formularze i ankiety, galerię zdjęć, mapy, systemy aktualności, statystyk, fora dyskusyjne, bazę ogłoszeń czy ofert nieruchomości. Nasze możliwości są praktycznie nieograniczone. 

Stosowane technologie

Czy wiesz, że ponad 41% wszystkich stron w Internecie opartych jest o system zarządzania treścią WordPress?

Od blogów hobbystycznych po największe portale informacyjne.

My również postawiliśmy na WordPressa tworząc strony dla Was a to ze względu na potężne funkcje, nieograniczone możliwości oraz bazę ponad 55 000 wtyczek, pomagających dostosować witrynę do swoich potrzeb. Dodaj funkcję sklepu, galerii, newslettery, fora dyskusyjne, systemy statystyk i wiele więcej!

Dostosowany pod wyszukiwarki

Prawidłowa optymalizacja strony pod kątem SEO, przyjazne linki, nagłówki, atrybuty. Wszystko to by strona uzyskała jak najwyższe wyniki w wyszukiwarkach takich jak Google..

Wysoka wydajność

Opracowany by działać szybko, czas reakcji w Internecie jest kluczowy. Zbyt długo wczytująca się strona może zniechęcić użytkownika.

Wysokie bezpieczeństwo

Często aktualizacje oprogramowania zapewniają wysokie bezpieczeństwo jego użytkowania i ochronę przed atakami z zewnątrz.

Wydaje zarządzanie mediami

Zajrzyj do biblioteki mediów i w łatwy sposób zarządzaj dostępnymi grafikami, zdjęciami i plikami. Dodawaj i usuwaj to co chesz.

Proces realizacji

01.

Zapytanie

Prześlij nam zapytanie opisując swój projekt, problemy oraz oczekiwania.

02.

Wycena projektu

Na podstawie przesłanych do nas informacji przygotujemy ofertę. Czas jej przygotowania jest zależny od wielkości projektu.

03.

Umowa

Jeżeli przesłana oferta spełnia Twoje oczekiwania, możemy przejść do podpisania umowy.

04.

Realizacja projektu

Tworzymy projekt zgodnie z ustalonymi założeniami i przesłaną specyfikacją.

05.

Testowanie

Przed oddaniem projektu do użytkowania przeprowadzamy testy, by mieć pewność, że wszystko działa jak należy.

06.

Dostarczenie

Dostarczamy działający projekt na środowisko produkcyjne oraz udzielamy bezpłatnego wsparcia technicznego przez okres 30 dni.

Zbuduj z nami swój wyjątkowy projekt

Prześlij nam zapytanie ofertowe z opisem swojego projektu a my przygotujemy wycenę

Scroll to Top
Scroll to Top