SYNTETICO
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie

Projektowanie stron WWW


Strona internetowa dla Twojej firmy to świetny sposób promocji Twojej marki w świecie wirtualnym oraz możliwość pozyskania nowych klientów. Obecnie dostęp do internetu jest już prawie w każdym domu, korzystają z niego miliony Polaków i ludzi na całym świecie - dlatego też coraz chętniej firmy przedstawiają swoją ofertę właśnie w tym miejscu.

Wyszukiwanie przez klientów określonych usług w internecie (np. firma remontowa, sklep internetowy itd.) stało się bardzo powszechne, dlatego warto zadbać o to, aby być tam gdzie nasz klient.

Projektowanie stron WWW Bytom

Co oferujemy?

Oferujemy usługę projektowania strony internetowej od podstaw. Zaproponujemy odpowiednią domenę internetową (tzn. adres pod którym będzie widoczna Twoja strona) z możliwością jej rejestracji, udostępnimy hosting (serwer do umieszczenia strony w internecie) w atrakcyjnej cenie oraz wykonamy i wdrożymy szablon strony internetowej.

Ile kosztuje strona internetowa?

Koszt wykonania najprostszej strony zaczyna się od 650 zł, jest to prosta strona składająca się z kilku podstron. Strona nie jest wyposażona w system zarządzania treścią (CMS). Kwota ta rośnie wraz z zwiekszoną funkcjonalnością strony - wdrożenie systemu CMS, zastosowanie animacji Flash, wykonanie logotypu lub specjalistycznych formularzy. Każda strona jest projektowania indywidualnie pod naszego klienta, nie korzystamy z gotowych szablonów czy systemów CMS. 


Nasze ostatnie realizacje:


Powiększ zdjęcie
Projektowanie stron firmowych Facebook - fan-page.eu

Strona należąca do grupy SYNTETICO przedstawiająca szczegółową ofertę związaną z social media a szczególnie z zakładaniem oraz projektowaniem stron firmowych (fanpage) na Facebooku. Minimalistyczna strona, zintegrowana z modułem komentowania Facebook oraz z likeboxem. Zapraszam do dowiedzenia strony. 

WWW: http://www.fan-page.eu

Powiększ zdjęcie
Strona internetowa dla EKO-OPAŁ Bytom

Dla firmy EKO-OPAŁ zajmującej się sprzedaża węgla kamiennego oraz produkcją ekogroszku pakowanego wykonałem stronę internetową oraz logo. Do moich zadań należało wykonanie projektu graficznego strony a po jego zaakceptowaniu zakodowanie całości strony. Witryna została stworzona w PHP, w dziale kontakt pojawiła się mapa z dokładną lokalizacją składu węgla. Na życzenie klienta zarejestrowałem domenę www.eko-opal.info oraz umieściłem stronę na serwerach SYNTETICO.

WWW: http://www.eko-opal.info

Powiększ zdjęcie
Strona wydawnictwa Forum Przedsiębiorczości

Jako pracownik agencji reklamowej REDEYE wykonałem stronę internetową dla wydawnictwa Forum Przedsiębiorczości (ogólnopolskiego dodatku do Dziennika Gazety Prawnej). Do moich zadań należało opracowanie projektu graficznego oraz stworzenie kodu strony. W nagłówku został zastosowany slider zdjęć, który dodaje stronie dynamiki. 

WWW: http://www.forum-przedsiebiorczosci.pl

Powiększ zdjęcie
REDEXPO - budowa stoisk targowych

Jako pracownik agencji reklamowej REDEYE wykonałem stronę internetową dla producenta stoisk targowych. Do moich zadań należało przygotowanie szablonu strony WWW a następnie wdrożenie i napisanie kodu strony. Strona posiada galerię z wizualizacjami stoisk oraz gotowych zabudów. Na dole strony został umieszczony moduł Facebook'a umożliwiający polubienie fan page bezpośrednio ze strony. 

WWW: http://www.redexpo.pl

Powiększ zdjęcie
Strona dla producenta stojaków i ekspozytorów

Jako pracownik agencji reklamowej REDEYE wykonałem stronę internetową dla producenta stojaków oraz ekspozytorów reklamowych. Do moich zadań należało przygotowanie szablonu strony WWW a następnie wdrożenie i napisanie kodu strony.

WWW: http://www.stojaki-ekspozytory.pl

Powiększ zdjęcie
Strona internetowa PTT Śląsk

Wykonaliśmy stronę internetową dla okręgu śląskiego Polskiego Towarzystwa Tańca (PTT Śląsk). Do naszych zadań należało zaprojektowanie grafiki oraz systemu CMS na potrzeby tej strony. Portal został wyposażony również w system do zamieszczania ogłoszeń.

WWW: http://ptt.slask.pl

Powiększ zdjęcie
SNOWTIVA - renomowany portal snowboardowy

Zostaliśmy poproszeni o zaprojektowanie portalu snowboardowego prowadzonego przez najlepszych snowboardzistów w Polsce. Napisaliśmy system zarządzania treścią (CMS) specjalnie pod tą stronę. Musieliśmy również wykonać nagłówek w technologii Flash oraz animację. System umożliwia logowanie użytkowników oraz dodawanie wpisów na tablicę, komentowanie newsów oraz zmianę wyglądu strony. Strona weszła do sieci w październiku 2010 razem z filmem SNOWTIVA, który był puszczany w wybranych kinach w Polsce.

WWW: http://www.snowtiva.pl

Powiększ zdjęcie
Nauka Jazdy

Jako pracownik agencji reklamowej REDEYE wykonałem projekt strony internetowej dla szkoły nauki jazdy. Do moich zadań należało wykonanie szablonu graficznego, przygotowaniu formularzy kontaktowych oraz umożliwiających zgłoszenie kandydata na kurs.

WWW:

Powiększ zdjęcie
X-TEAM

Wykonaliśmy stronę internetową dla agencji reklamowej X-TEAM. Naszym zadaniem było opracowanie szaty graficznej strony, wykonanie animacji Flash w nagłówku strony oraz umieszczenie wszystkiego w kodzie. Zarejestrowaliśmy również domenę www.x-team.pl oraz podpięliśmy ją pod serwer agencji.

WWW: http://www.x-team.pl

Powiększ zdjęcie
WEBPHOTOSHOP.pl - portal o Adobe Photoshop

Naszym zadaniem było przygotowanie szablonu graficznego oraz napisanie systemu CMS (system zarządzania treścią na stronie) na którym będzie działał cały portal. Dodatkowo do naszych zadań należało opracowanie arkuszy CSS, podpięcie domeny .PL oraz umieszczenie i skonfigurowanie strony na serwerze. Obecnie stroną jest pod opieką SYNTETICO.

WWW: http://www.webphotoshop.pl

Strona nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.
© SYNTETICO 2019   
stat4u
SYNTETICO Skontaktuj się z nami