SYNTETICO
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie

Nasze ostatnie realizacje:


Powiększ zdjęcie
Projekt oraz druk wizytówek ABRA CASES

Tak prezentują się wizytówki zaprojektowane oraz wydrukowane przez SYNTETICO. Na awersie umieszczone zostały niezbędne dane teleadresowe klienta, natomiast rewers wizytówki przedstawia ofertę firmy oraz przykładowe skrzynie transportowe.

WWW:

Powiększ zdjęcie
Projektowanie stron firmowych Facebook - fan-page.eu

Strona należąca do grupy SYNTETICO przedstawiająca szczegółową ofertę związaną z social media a szczególnie z zakładaniem oraz projektowaniem stron firmowych (fanpage) na Facebooku. Minimalistyczna strona, zintegrowana z modułem komentowania Facebook oraz z likeboxem. Zapraszam do dowiedzenia strony. 

WWW: http://www.fan-page.eu

Powiększ zdjęcie
Strona firmowa na facebooku (fanpage)

Strona firmowa na Facebooku dla oddziału agencji nieruchomości Golden Leo w Kaliszu. Została wykonana grafika (obrazek profilowy oraz obraz w tle). Utworzony został również unikalny, krótki adres fanpage'a. Szczegółowa oferta dotycząca Facebooka znajduje się pod adresem www.fan-page.eu

WWW:

Powiększ zdjęcie
ABRA CASES - Szablon aukcji Allegro

Wykonanie szablonu aukcji Allegro dla producenta walizek transportowych ABRA CASES. Szablon jest "lekki" - składa się jedynie z 3 obrazków, pozostałe elementy zostały wystylizowane kodem. 

WWW: http://www.abra-cases.pl

Powiększ zdjęcie
Akademia Urody SOHO - aktualizacja strony WWW

Zostałem poproszony o aktualizację strony internetowej Akademii Urody SOHO w Bytomiu-Miechowicach. Do moich zadań należało naprawienie niedziałającego systemu CMS - zrobienie nowego systemu logowania. Dodanie do panelu administracyjnego możliwości dodawania zdjęć do galerii z podziałem na kategorie, dodanie nowej zakładki z pomieszczeniami do wynajęcia łącznie z galerią, dodanie nowych zdjęć do slidera w nagłówku strony oraz dodanie grafiki informującej o obecności firmy na Facebooku. SYNTETICO będzie również sprawowało opiekę nad stroną w przyszłości.

WWW: http://www.soho.bytom.pl

Powiększ zdjęcie
Wydruk szyldu PCV dla firmy EKO-OPAŁ

Wykonaliśmy projekt a następnie wydruk szyldu o wymiarach 2x1m na płycie PCV o grubości 5mm. Jest to świetna forma reklamy do zawieszenia na elewacji budynku. Aby zobaczyć zdjęcie w pełnym wymiarze - kliknij na miniaturkę obok.

WWW: http://www.eko-opal.info

Powiększ zdjęcie
DRUK WIZYTÓWEK

Tak prezentują się nasze SYNTETYCZNE, dwustronne wizytówki :) Oferujemy druk wizytówek na papierze kredowym o gramaturze 350 gr. Możliwość lakierowania papieru, foliowania na błyszcząco, foliowanie jednostronne, foliowanie matowe. Drukujemy już od 50 sztuk.

WWW:

Powiększ zdjęcie
Strona dla firmy remontowo budowlanej STEINERT

Dla firmy STEINERT zajmującej się usługami z zarkesu prac remontowych oraz budowlanych wykonaliśmy stronę internetową - wizytówkę. Na tego typu stronie znajduje się jedynie oferta z danymi kontaktowymi oraz galeria z realizacjami. Jest to najtańsza forma prezentacji oferty swojej firmy w internecie. Zapraszamy do współpracy!

WWW: http://www.remonty.xorg.pl

Powiększ zdjęcie
Strona internetowa dla EKO-OPAŁ Bytom

Dla firmy EKO-OPAŁ zajmującej się sprzedaża węgla kamiennego oraz produkcją ekogroszku pakowanego wykonałem stronę internetową oraz logo. Do moich zadań należało wykonanie projektu graficznego strony a po jego zaakceptowaniu zakodowanie całości strony. Witryna została stworzona w PHP, w dziale kontakt pojawiła się mapa z dokładną lokalizacją składu węgla. Na życzenie klienta zarejestrowałem domenę www.eko-opal.info oraz umieściłem stronę na serwerach SYNTETICO.

WWW: http://www.eko-opal.info

Powiększ zdjęcie
Logotyp dla EKO-OPAŁ

Dla firmy EKO-OPAŁ z Bytomia, zajmującej się sprzedażą węgla kamiennego oraz produkcją ekogroszku pakowanego wykonałem kilka propozycji logotypów. Można je zobaczyć klikając na zdjęcie obok.

WWW: http://www.eko-opal.info

Powiększ zdjęcie
Strona wydawnictwa Forum Przedsiębiorczości

Jako pracownik agencji reklamowej REDEYE wykonałem stronę internetową dla wydawnictwa Forum Przedsiębiorczości (ogólnopolskiego dodatku do Dziennika Gazety Prawnej). Do moich zadań należało opracowanie projektu graficznego oraz stworzenie kodu strony. W nagłówku został zastosowany slider zdjęć, który dodaje stronie dynamiki. 

WWW: http://www.forum-przedsiebiorczosci.pl

Powiększ zdjęcie
REDEXPO - budowa stoisk targowych

Jako pracownik agencji reklamowej REDEYE wykonałem stronę internetową dla producenta stoisk targowych. Do moich zadań należało przygotowanie szablonu strony WWW a następnie wdrożenie i napisanie kodu strony. Strona posiada galerię z wizualizacjami stoisk oraz gotowych zabudów. Na dole strony został umieszczony moduł Facebook'a umożliwiający polubienie fan page bezpośrednio ze strony. 

WWW: http://www.redexpo.pl

Powiększ zdjęcie
Strona dla producenta stojaków i ekspozytorów

Jako pracownik agencji reklamowej REDEYE wykonałem stronę internetową dla producenta stojaków oraz ekspozytorów reklamowych. Do moich zadań należało przygotowanie szablonu strony WWW a następnie wdrożenie i napisanie kodu strony.

WWW: http://www.stojaki-ekspozytory.pl

Powiększ zdjęcie
Strona internetowa PTT Śląsk

Wykonaliśmy stronę internetową dla okręgu śląskiego Polskiego Towarzystwa Tańca (PTT Śląsk). Do naszych zadań należało zaprojektowanie grafiki oraz systemu CMS na potrzeby tej strony. Portal został wyposażony również w system do zamieszczania ogłoszeń.

WWW: http://ptt.slask.pl

Powiększ zdjęcie
Facebook Fanpage - projekt grafiki

Jako pracownik agencji reklamowej REDEYE, wykonałem grafikę na profil FANPAGE agencji. Facebook to obecnie najpopularniejszy portal społecznościowy na świecie. Dobrze jest być w miejscach, w których bywają nasi klienci. Wiele firm prowadzi na Facebooku akcje promocyjne dzięki czemu promują swoją markę. Chcesz założyć swój FANPAGE na Facebooku i ozdobić go ciekawą grafiką? Zapraszam do współpracy.

WWW:

Powiększ zdjęcie
Projekt i druk wizytówek

Nasz klient pilnie potrzebował wizytówki w niskim nakładzie - 50 sztuk. Wykonaliśmy projekt i zaprezentowaliśmy klientowi. Po akceptacji wprojektu, wizytówka trafiła do druku. Następnego dnia była już w rękach zadowolonego klienta. 

WWW:

Powiększ zdjęcie
Pomoc dla Łukaszka

Wykonałem stronę internetową w celu pomocy choremu Łukaszkowi. Opracowana została szata graficzna strony oraz system CMS umożliwiający zmienianie treści podstron oraz dodawanie wpisów na bloga. Zarejestrowana została również domena PomocDlaLukaszka.pl całość została umieszczona na serwerach SYNTETICO. Zachęcamy wszystkich do pomocy i do przekazania Łukaszkowi 1% swojego podatku. Szczegółowe informację o formach pomocy można znaleźć bezpośrednio na stronie.

WWW: http://www.pomocdlalukaszka.pl

Powiększ zdjęcie
Litery3D.pl - Producent liter przestrzennych

Jako pracownik agencji reklamowej REDEYE, wykonałem stronę internetową dla producenta liter przestrzennych Litery3D. Wykonany został szablon strony oraz animacja Flash z ostatnimi realizacjami firmy. Strona jest oparta o system zarządzania treścią CMS. 

WWW: http://www.litery3d.pl

Powiększ zdjęcie
JAKAREKLAMA.PL - Blog o reklamie

Jako pracownik agencji reklamowej REDEYE, wykonałem blog internetowy o zagadnieniach związanych z reklamą zewnątrzną i marketingiem. Do moich zadań należało zaprojektowanie szablonu strony łącznie z logotypem oraz zaprogramowanie systemu do prowadzenia bloga (CMS). 

WWW: http://www.jakareklama.pl

Powiększ zdjęcie
Szablon aukcji

Wykonaliśmy oraz zainstalowaliśmy szablon aukcji na portalu Allegro. Do naszych zadań należało przygotowanie grafiki oraz umieszczenie jej w kodzie dopasowanym do portalu aukcyjnego Allegro.pl. Szablony Allegro zwiększają zainteresowanie klientów oraz świadczą o większym profesjonaliźmie sprzedawcy.

WWW:

Powiększ zdjęcie
CzerwoneOko.pl - agencja reklamowa

Jako pracownik agencji reklamowej REDEYE zaprojektowałem dodatkową stronę internetową z ofertą agencji. Tym razem jest to marka CzerwoneOko.pl. Moim zadaniem było wykonanie grafiki oraz animacji flash w nagłówku. Umieszczenie całości w kodzie PHP oraz stworzenie arkuszów stylu CSS. Strona posiada panel administracyjny z możliwością dodawania nowych realizacji na stronę.

WWW: http://www.czerwoneoko.pl

Powiększ zdjęcie
Ulotka dla studia kosmetycznego

Jako pracownik agencji reklamowej REDEYE wykonałem projekt ulotki dwustronnej A5 dla nowootwartego studia kosmetycznego w Bytomiu (dzielnica Miechowice). Pierwsza strona wizytówki zawiera dane kontaktowe a na odwrocie znajdziemy szczegółowy cennik usług salonu.

WWW: http://www.kosmetyka-miechowice.pl/

Powiększ zdjęcie
SNOWTIVA - renomowany portal snowboardowy

Zostaliśmy poproszeni o zaprojektowanie portalu snowboardowego prowadzonego przez najlepszych snowboardzistów w Polsce. Napisaliśmy system zarządzania treścią (CMS) specjalnie pod tą stronę. Musieliśmy również wykonać nagłówek w technologii Flash oraz animację. System umożliwia logowanie użytkowników oraz dodawanie wpisów na tablicę, komentowanie newsów oraz zmianę wyglądu strony. Strona weszła do sieci w październiku 2010 razem z filmem SNOWTIVA, który był puszczany w wybranych kinach w Polsce.

WWW: http://www.snowtiva.pl

Powiększ zdjęcie
Baza tutoriali on-line

Wykonaliśmy portal będący baza tutoriali (samouczków) z dziedziny grafiki i programowania. Wykonaliśmy szablon graficzny oraz opracowaliśmy system umożliwiający dodawanie tutoriali na stronę.

WWW: http://www.tutoriale.one.pl

Powiększ zdjęcie
Nauka Jazdy

Jako pracownik agencji reklamowej REDEYE wykonałem projekt strony internetowej dla szkoły nauki jazdy. Do moich zadań należało wykonanie szablonu graficznego, przygotowaniu formularzy kontaktowych oraz umożliwiających zgłoszenie kandydata na kurs.

WWW:

Powiększ zdjęcie
X-TEAM

Wykonaliśmy stronę internetową dla agencji reklamowej X-TEAM. Naszym zadaniem było opracowanie szaty graficznej strony, wykonanie animacji Flash w nagłówku strony oraz umieszczenie wszystkiego w kodzie. Zarejestrowaliśmy również domenę www.x-team.pl oraz podpięliśmy ją pod serwer agencji.

WWW: http://www.x-team.pl

Powiększ zdjęcie
WEBPHOTOSHOP.pl - portal o Adobe Photoshop

Naszym zadaniem było przygotowanie szablonu graficznego oraz napisanie systemu CMS (system zarządzania treścią na stronie) na którym będzie działał cały portal. Dodatkowo do naszych zadań należało opracowanie arkuszy CSS, podpięcie domeny .PL oraz umieszczenie i skonfigurowanie strony na serwerze. Obecnie stroną jest pod opieką SYNTETICO.

WWW: http://www.webphotoshop.pl


Strona nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.
© SYNTETICO 2019   
stat4u
SYNTETICO Skontaktuj się z nami